Unikalny system żywienia DS & IF

Fundament platformy Dieta Systemowa. Jedyny taki system żywieniowy na rynku! Dzięki niemu nauczysz się m.in.:

  • Jeść zdrowo bez liczenia kalorii i chudnąć.
  • Jeść, tak żeby nie mieć gwałtownych skoków insuliny i spadku energetycznego.
  • Stosować post przerywany, zwany inaczej intermittent fasting, dla jeszcze szybszego spalania tkanki tłuszczowej i odbudowy całego ciała!
  • Układać samodzielnie jadłospisy i wymieniać posiłki w zależności od zachcianek!
  • Gotować posiłki nawet na cały tydzień w maksymalnie 3-4 godziny.
  • Jeść zdrowo także poza domem

Złóż swoją dietę łatwiej niż meble z IKEA!


Lubisz składać meble? Ja też nie! Ale wiem, że półka złożona samodzielnie będzie miała dla mnie większą wartość niż taka, którą kupię już gotową. Szczególny sentyment do rzeczy, w które włożyliśmy naszą pracę naukowcy nazwali EFEKTEM IKEA. Im więcej wysiłku wkładasz w daną pracę, tym bardziej ją doceniasz, a jeśli dodatkowo nauczysz się czegoś, to jesteś z siebie dumna. I to jest super, ale… no właśnie – jest tylko jedno ale…

Badania pokazały, że im bardziej ktoś Ci pomaga i wtrąca się w to co robisz, tym mniejszą wartość ma dla Ciebie efekt końcowy. Wsparcie innych osób jest często potrzebne i niezbędne, ale jeśli chcemy kogoś zaangażować w nasz projekt, najlepiej jest dać mu wolną rękę i unikać niepotrzebnych uwag. Każda uwaga i trzy grosze wtrącone w czyjąś pracę sprawia, że traci ona wartość w oczach osoby, której przekazujemy uwagi.

Dlatego też Dieta Systemowa to unikalny system żywienia, który daje Ci narzędzia i wolną rękę w kontekście tego jak chcesz żeby wyglądało Twoje jedzenie i w taki sposób, żeby PROJEKT TWOJEGO ŻYCIA – TY SAMA – osiągnęła zamierzone efekty!

System żywienia jaki Ci przedstawiam nie jest żadną dietą cud i nie gwarantuje ekstremalnie szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej, a przy tym efektu jo-jo. To zdrowy system żywienia, który odpowiednio zastosowany przyniesie Ci długofalowe zadowolenie i satysfakcję ze zdrowego kształtowania swojej sylwetki przy jednoczesnym zadbaniu o Twoje zdrowie.


Kurs zawiera:

7 lekcji o systemie

Ten kurs pomoże Ci zrozumieć zasady żywienia systemowego i pozwoli Ci być swoim własnym dietetykiem! Dowiesz się dowiesz się na czym polega dieta systemowa, jak stosować IF, jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i jaki system żywienia wybrać by był skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Przewodnik PDF

Przewodnik to zebrana podstawowa wiedza z kursu do PDF! Informacje zawarte w przewodniku zebraliśmy w usystematyzowany, czytelny sposób, dla wszystkich tych, który tego potrzebują dla utrwalenia wiedzy z kursu!

Planner posiłków

Potrzebujesz zarządzać swoją dietą na papierze? Przygotowaliśmy dla Ciebie planner do druku, dzięki któremu w łatwy sposób zaplanujesz swoją dietę. Wolisz działać digital? Nauczymy Cię korzystać z kalendarza google do tworzenia planu diety!


Lekcje:


Najczęściej zadawane pytania:

Jak korzystać z Diety Systemowej?

Po przerobieniu całego kursu Dieta Systemowa będziesz wiedzieć jak wybrać odpowiedni model żywienia.

Czy muszę stosować intermittent fasting?

Jeśli chcesz mieć widoczne efekty, w krótkim czasie, to stosowanie intermittent fasting może Ci to zapewnić!

Czy mogę z kimś skonsultować to czy dobrze dobrałam model żywienia?

Tak! Możesz skonsultować dobrany model żywienia na grupie Facebook dostępnej w pakiecie VIP.

Jak długo mam stosować Dietę Systemową?

Dieta systemowa to styl życia. Zacznij, a przekonasz się sama, że posiłki w niej dostępne są po prostu idealne na co dzień.

Zawartość tej strony jest dostępna na poziomie: Premium i VIP.
Zaloguj się lub Dołącz teraz!
Zawartość tej strony jest dostępna na poziomie: Premium i VIP.
Zaloguj się lub Dołącz teraz!