Naprawimy Twój metabolizm
i wymodelujemy Twoją sylwetkę!

Metabolizm to klucz do zdrowej i atrakcyjnej sylwetki, a my wiemy, jak go naprawić! Dzięki naszym unikalnym metodom pomożemy Ci przywrócić równowagę hormonalną i metaboliczną, a co za tym idzie – osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Zrozumienie i poprawa Twojego metabolizmu to pierwszy krok do trwałych i zdrowych efektów. Z nami przekonasz się, że wymodelowana sylwetka i zdrowie mogą iść w parze.

Zacznij swoją metamorfozę już dziś i ciesz się lepszym samopoczuciem, większą energią oraz pewnością siebie! Po prostu dołącz do nas już dziś!

Większość kobiet próbuje schudnąć wprowadzając „zdrową dietę”, ale to się nie udaje, bo nie wystarczy kupić lub ułożyć jadłospis… Kluczowym elementem jest zrozumienie własnego organizmu, jego potrzeb, reakcji na stres, wrażliwości na cukier, a także dostosowanie diety i treningu do cyklu menstruacyjnego. Ponadto, ważne jest, aby podejść do procesu odchudzania z umysłem skoncentrowanym na długotrwałej zmianie nawyków żywieniowych, a nie na chwilowych dietach cud. Dieta Systemowa pomaga w zrozumieniu tych aspektów i dostarcza narzędzi niezbędnych do trwałej zmiany, skupiając się na zdrowym podejściu do jedzenia i życia, co w efekcie prowadzi do osiągnięcia wymarzonej sylwetki i lepszego samopoczucia.

Chcesz wymodelować sylwetkę efektywnie i trwale, a przy tym zadbać o hormony i stabilny cukier, bez restrykcyjnych diet?

To wyobraź sobie, że…

Nie musisz:

 • głodzić się i pilnować restrykcyjnej diety
 • rezygnować z ulubionych produktów
 • wydawać fortuny na nietypowe produkty
 • odcinać się od znajomych i życia towarzyskiego
 • jeść co 3 godziny i trenować codziennie
 • stosować spalaczy i cudownych suplementów
 • spędzać codziennie kilka godzin w kuchni na gotowaniu

Musisz:

 • poznać swój organizm i przestać z nim walczyć
 • jeść to co lubisz wg metody Diety Systemowej
 • planować jedzenie z pomocą platformy Dieta Systemowa

Dieta Systemowa to klucz do odzyskania równowagi w Twoim organizmie i wymodelowania sylwetki, o której marzysz. Nasze unikalne metody, pomogą Ci naprawić metabolizm, który mógł zostać zaburzony przez restrykcyjne diety i nieprawidłowe nawyki żywieniowe. Skupiamy się na zrównoważonym podejściu, które uwzględnia nie tylko kalorie i makroskładniki, ale także ważne aspekty hormonalne i rytm dobowy Twojego organizmu.

Dzięki Dieta Systemowa nauczysz się, jak jeść, aby wspierać swoje ciało, zamiast walczyć z nim!

Z nami odkryjesz, że zdrowe odżywianie bez restrykcji i wymarzona sylwetka mogą iść w parze. Zacznij swoją podróż do lepszego samopoczucia i pięknej sylwetki już dziś z platformą dietetyczno-żywieniową Dieta Systemowa!

Wiesz dlaczego tak wielu kobietom nie udaje się osiągnąć zamierzonych celów?  Oto powody:
 • Stawiają sobie zbyt ambitne cele w krótkim czasie, co prowadzi do szybkiego wyczerpania.
 • Wprowadzają surowe ograniczenia, które są trudne do utrzymania na dłuższą metę, rozregulowują metabolizm i hormony.
 • Ćwiczą zbyt intensywnie i często, co może prowadzić do zbyt wysokiego stresu dla organizmu i zablokowania procesu odchudzania.
 • Nie rozumieją, działania własnego organizmu i wpływu cyklu menstruacyjnego na cały proces odchudzania i zdrowie ciała.
 • Słuchają męskich guru, którzy nie rozumieją działania kobiecego cyklu i nie biorą go w ogóle pod uwagę!
 • Wycofują się z życia społecznego, co zaczyna im doskwierać.
 • Brakuje im odpowiedniego wsparcia i skutecznych, sprawdzonych metod.

KROK PO KROKU

Wszystkiego Cię nauczymy!

Zainwestuj w siebie i zobacz, jak Twoje życie zmienia się na lepsze. Dieta Systemowa to klucz do Twojego sukcesu, więc nie zwlekaj. Skorzystaj z naszych unikalnych rozwiązań i zadbaj o swoje zdrowie, hormony, tarczycę i sylwetkę jednocześnie!

Unikalny system żywienia

W kursie Diety Systemowej, składającym się z 10 lekcji poprowadzimy Cię krok po kroku przez zasady żywienia systemowego oraz pomożemy w doborze odpowiedniego planu żywieniowego zgodnie z Twoim cyklem i potrzebami. Dowiesz się jak zastosować Dietę Systemową w zgodzie z cyklem, żeby osiągnąć swoje cele zdrowotne i sylwetkowe.

Ciągle rosnąca baza przepisów

Ponad 200 przepisów z podziałem na kategorie posiłków dostosowane do Diety Systemowej, typy dań, czas przygotowania, czy rodzaj! Wszystko ułożone w taki sposób, żeby ułatwić Ci wybór i planowanie jadłospisów.

Dodatkowe programy, kursy i eBooki

Dieta Systemowa to nie tylko układanie jadłospisów i żywienie! To kursy, wyzwania, programy i eBooki, które pomogą Ci wyregulować cukier, wyjść z uzależnienia od słodyczy,  przywrócić zdrowy sen, zmienić niezdrowe nawyki, poznać sekrety biohakingu i wiele wiele więcej!

Grupa VIP - Wsparcie online

Po dołączeniu do platformy będziesz mogła dołączyć do grupy VIP, w której znajdziesz dodatkową motywacje, gotowe jadłospisy, konkursy i jeszcze więcej wiedzy i motywacji! Na grupie możesz zapytać o co chcesz i podzielić się swoimi problemami, wątpliwościami, czy pochwalić swoimi wynikami!

DOŁĄCZ BO WARTO

Zadbamy o Twoje zdrowie

Korzystając z programu Odżywianie Systemowe, dzięki zastosowanym metodom takim jak odpowiednie łączenie makroskładników, posiłki dopasowane do pory dnia i cyklu, IF, metody wypłaszczania krzywej cukrowej, zdrowe, ale tanie produkty w jadłospisie i prosta metodologia układania jadłospisów – pomoże Ci uzyskać zaskakująco szybkie efekty!
 • Naprawa metabolizmu
 • Wyrównanie pracy hormonów
 • Pozbycie się zbędnych kilogramów
 • Poprawa wyglądu skóry i włosów
 • Zdrowe jelita

ZOBACZ

Jak przebiega PROCES?

1

Przechodzisz kurs Diety Systemowej i poznajesz cały model

Core platformy to kurs Dieta Systemowa, w którym poznajesz metody Diety Systemowej, uczysz się działania swoich hormonów, wypłaszczania krzywej cukrowej i stosowania okna żywieniowego w zgodzie z cyklem.

2

Korzystasz z kalkulatora kalorii i doboru diety

Znając już zasady Diety Systemowej, za pomocą kalkulatora doboru diety, liczysz swoje zapotrzebowanie, model Diety Systemowej i rozkład posiłków.

3

Układasz swój miesięczny plan działania zgodny z cyklem

Korzystając z przepisów, układasz swój tygodniowy lub od razu miesięczny plan żywieniowy na kartce papieru lub z wykorzystaniem kalendarza google.

4

Cieszysz Się PROCESEM i kontrolujesz postępy

Rozpoczynasz proces od pomiarów i wdrażasz w swoje codzienne życie plan żywieniowy.

5

Dzielisz się swoimi postępami w grupie

Masz pytania, wątpliwości, chcesz podzielić się swoimi postępami? Konsultujesz się z nami na grupie VIP!!

6

Kontynuujesz proces i rozwijasz z dodatkowymi materiałami dostępnymi na platformie

Korzystasz z dodatkowych materiałów, żeby mieć jeszcze lepsze rezultaty!

CO O NAS MÓWIĄ?

Wspieramy i uczymy kobiety dbac o siebie

Nie musisz wierzyć nam na słowo! Zobacz, co mówią o platformie Dieta Systemowa – Kobiety, które zdecydowały się zmienić swoje życie na lepsze razem z nami!

Marta

5/5

“Wszystko krok po kroku.. za rączkę ..nauka, lekcje, boooze jak ja lubię jak ktoś mi tłumaczy po co robi to co robi.. co mi to da.
Zrobiłaś SZTOS🔥💥”

Angelika

5/5

“Pierwszy raz widzę coś takiego 😀 jest to na pewno coś innowacyjnego.”

Gosia

5/5

„Tych diet jest wszędzie pełno, ale nikt nie podszedł do tematu w ten sposób.”

0 +
lekcji w kursie Dieta Systemowa
0 +
przepisów na platformie
0 +
eBooków w tematyce zdrowia i żywienia

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

Unikalna metodyka Diety Systemowej

Dołączając do platformy PREMIUM/VIP będziesz mieć dostęp do kursu Diety Systemowej składającego się z 9 lekcji, które przeprowadzą Cię przez PROCES budowania swojego zdrowia i pięknego ciała za pomocą diety!

Wprowadzenie do Diety Systemowej

W pierwszej lekcji omówimy co zawiera kurs, czego możesz się po nim spodziewać i po co stworzyłam Dietę Systemową.

Dieta systemowa kurs

Białka, tłuszcze i węglowodany

Wprowadzę Cię w podstawowe informacje o makroskładnikach, które są niezbędne do tego, żebyś nauczyła się jak być swoim własnym dietetykiem i dlaczego poszczególne makroskładniki są tak ważne w naszym organizmie.

Gramatury posiłków

Dowiesz się dlaczego gramatury posiłków są tak ważne i jak należy łączyć makroskładniki w posiłkach dla najlepszego ich wykorzystania zdrowotnego.

Wypłaszczanie krzywej cukrowej

Nauczę Cię lifehack’ów, które pomogą Ci wypłaszczać krzywą cukrową i utrzymać stabilny poziom cukru we krwi niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoją gospodarkę glukozowo-insulinową, zrzucić kilogramy czy po prostu czuć się lepiej.

Systemowe modele

Poznasz gotowe strategie żywieniowe, które będziesz mogła zastosować do układania swoich jadłospisów i stać się swoim własnym dietetykiem!

Dieta w cyklu menstruacyjnym

Odkryjesz jak duży wpływ Twoja dieta ma na cykl menstruacyjny i jak za pomocą diety możesz sterować swoim samopoczuciem i hormonami, dla lepszej pracy Twojego organizmu i większymi zasobami energii w całym cyklu.

Intermittent fasting w zgodzie z cyklem menstruacyjnym

Dowiesz się jak wygląda IF (post przerywany) w Diecie Systemowej z uwzględnieniem kobiecego cyklu, jakie mechanizmy uzdrawiające włączają się w trakcie postu i jakie właściwości zdrowotne może przynieść post okresowy Tobie jako kobiecie.

Kalkulator kalorii i dobór diety

Przeprowadzę Cię przez dobór odpowiedniego modelu kalorycznego za pomocą narzędzia dostępnego na platformie – kalkulatora doboru Diety Systemowej. 

Jak ułożyć dietę z wykorzystaniem kalendarza google i bez

Otrzymasz instrukcję wideo jak ułożyć swoją dietę z wykorzystaniem kalendarza Google lub na kartce.  

Ponadto w kursie otrzymasz dodatkowe materiały:

 • Przewodnik PDF
 • Planer do druku
 • Checklista przed startem diety

Kurs odżywiania to nie wszystko!

Oprócz kursu Diety Systemowej, w której uczę Cię wszystkich zasad, lifehack’ów oraz sprawdzonych i skutecznych metod odżywiania, przygotowałam dla Ciebie także bibliotekę eBooków o szeroko pojętym zdrowym życiu oraz inne kursy, programy i wyzwania takie jak:
 • Pokonaj alergię na nikiel
 • 30 dni bez cukru
 • Biohaking Queen Challenge ( listopad!)
 • Fasting 72 H (grudzień!)
Wszystkie produkty dostępne są w pakiecie PREMIUM i VIP!!!

Ty pytasz my odpowiadamy

Jeśli chcesz w końcu przestać się martwić o to co i ile masz zjeść, wybierz Dietę Systemową! Z wiedzą i przepisami zawartymi w programie osiągniesz oczekiwane rezultaty, bo zasługujesz na życie pełne energii i ciało, które kochasz.

 

Oto w czym Ci pomożemy..

 • Pomożemy dobrać odpowiednią dietę
 • Pomożemy zaplanować posiłki
 • Pomożemy w doborze odpowiednich składników diety
 • Pomożemy w doborze suplementacji
 • Pomożemy w bieżącym dokonywaniu zmian kaloryczności
 • Pomożemy w bieżącym dokonywaniu zmian makroskładników
 • Pomożemy w utrzymaniu regularnego progresu 
 • Pomożemy w poprawie regeneracji nocnej
 • Pomożemy w poprawie rytmu dobowego
 • Pomożemy w obniżeniu stresu
 • Pomożemy w trwałej zmianie nawyków żywieniowych
 • Pomożemy w dostarczeniu motywacji
 • Pomożemy w regeneracji organizmu
 • Pomożemy w uzupełnieniu niedoborów żywieniowych
 • Pomożemy w pozbyciu się uczucia piłki w brzuchu
 • Pomożemy w poprawie samooceny
 • Damy Ci dostęp do kursów żywieniowych
 • Damy Ci dostęp do programów żywieniowych
 • Damy Ci dostęp do ebooków o odżywianiu
 • Damy Ci możliwość bezpośrednich konsultacji
 • Damy Ci możliwość nielimitowanego zadawania pytań

 

Krok – po – kroku zbudujesz wymarzoną sylwetkę, lepsze samopoczucie i zdrowie.

Dieta Systemowa unikalny program prozdrowotnego żywienia oparty na unikalnych posiłkach modułowych podzielonych na 4 główne kategorie oraz Intermittent Fasting w cyklu miesiączkowy, a także zarządzanie krzywą cukrową. Ten system pomaga szybko osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poprawić zdrowie, pracę tarczycy, ale także wspierać za pomocą diety kobiety z hashimoto czy insulinoopornością!

➡️ Core platfromy to kurs Diety Systemowej, w którym dowiesz się jak stosować fasitng, unikać skoków cukru i jeść w zgodzie z kobiecym cyklem, tak by osiągnąć najlepsze rezultaty
➡️ Poza kursem jest ok. 200 przepisów z których ułożysz prostą dietę/jadłospis o odpowiedniej kaloryczności bez liczenia kalorii!!
➡️ Jest także kalkulator doboru diety.

Oprócz tego na platformie są:
➡️ ebooki żywieniowe i lifestylowe
➡️ wyzwanie 30 dni bez cukru
➡️ Program: Pokonaj alergie na nikiel
➡️ Biohaking Qeen Challange
➡️ Wyzwanie: Fasting 36 H

Przepisy są proste i w większości szybkie w przygotowaniu. Nie przejmuj się, jeśli nie masz doświadczenia w kuchni, każdy krok jest dokładnie opisany.

Przepisy zawierają informacje o makroskładnikach, czyli ilości białka, tłuszczu i węglowodanów, podana jest liczba porcji oraz czas przygotowania, co powinno ułatwić Ci wybór dania w zależności o dostępności Twojego czasu.

Najczęściej pojawiające się produkty to: łatwodostępne warzywa, mąki bezglutenowe (ryżowa, jaglana, ziemniaczana), kasza jaglana, jajka, kakao, słodziki – ksylitol lub erytrytol, owoce i odżywka białkowa.

Gotowa by ruszyć naprzód?

Bazując na aktualnej wiedzy, najnowszych badaniach i doświadczeniu opartym na pracy z kobietami, wiemy że dzięki Diecie Systemowej pozbędziesz się problemów zdrowotnych, insulinooporności, widocznych problemów z hashimoto, a przy okazji nadmiaru kilogramów!

I nie będziesz chodzić głodna, a Twój brzuch będzie płaski!

Wybierz dostęp do platformy

TRIAL

39,99-
 • Dostęp na 7 dni

 • Wgląd do całej platformy
 • Kalkulator kalorii z doborem diety
 • 30 przepisów
 • 3 lekcje z kursu Dieta Systemowa
 • 7 dni z Wyzwania 30 dni bez cukru
 • Dostęp do wybranych eBooków

Pakiet Premium

744,-
 • Dostęp na rok!

 • Wgląd do całej platformy​
 • Kalkulator kalorii z doborem diety
 • Ponad 200 przepisów
 • Pełny Kurs Dieta Systemowa i materiały
 • Wyzwanie 30 dni bez cukru
 • Program pokonaj alergie na nikiel
 • Biohacking Queen Challenge (listopad)
 • Wyzwanie: Fasting 36 h (grudzień)
 • Biblioteka eBooków o zdrowym życiu
Polecane
bezpieczenstwo
Bezpieczeństwo

Strona z certyfikatem SSL, który zabezpiecza transmisję poufnych danych.

dane
Poufność

Wszystkie Twoje dane są przez nas bezpiecznie przechowywane.

platnosci
Szybkość

Bezpieczne i szybkie płatności oraz natychmiastowy dostęp do materiałów.