Przetestuj platformę przez 7 dni –  SPRAWDŹ OFERTĘ TERAZ!

Kim jesteśmy?

Platformę Diety Systemowej tworzą ludzie z pasją!

Nazywam się Renata Czarnota i jestem główną Ambasadorką i twórcą Diety Systemowej. Wszystko zaczęło się od chęci stworzenia narzędzia, dzięki któremu każdy może zaoszczędzić czas i pieniądze, dbając przy tym o swoje zdrowie, zbilansowaną dietę i cele sylwetkowe. Pierwsze testy Diety Systemowej miały miejsce pod koniec 2020 roku, ale dopiero 3 lata później powstała w pełni gotowa platforma dietasystemowa.pl, na której znajdują się przepisy ułożone w systemową dietę klasyczną i low carb uwzględniające cykl menstruacyjny kobiety, a także ebooki i kursy żywieniowe oraz wyzwania (np. 30 dni bez słodyczy) i programy takie jak np. Pokonaj Alergię Na Nikiel.

Nasza misja

Dieta systemowa to bezkonkurencyjne narzędzie przeznaczone do osiągania celów sylwetkowych np. wymodelowania ciała, zdrowotnych np. wyregulowania skoków insuliny i stanu przed cukrzycowego, czy życiowego np. nabranie pewności siebie i zdobycie wymarzonej pracy lub idealnego partnera!

Naszą misją jest dostarczyć Ci w rozwiązania na jedno z najtrudniejszych wyzwań jakim jest osiągnięcie pełni zdrowia, zadowolenia z siebie i swojego życia.

Dlaczego to właśnie my możemy Ci pomóc?

Jeśli próbowałaś już wielu diet i żadna nie działała, masz też dość tych restrykcyjnych, które działają na chwilę, przerażają Cię wysokie koszty diet i cateringów, a także wymyślne, trudno dostępne składniki, masz mało czasu na gotowanie, problem z organizacją w kuchni, brak pomysłów na posiłki, a na co dzień niewystarczającą motywację i wsparcie z otoczenia – to Dieta Systemowa jest dla Ciebie!

Zapewniamy:

Przekonaj się sama

Jeżeli chcesz stworzyć solidną strategię żywieniową, która pozwoli Ci w prosty sposób osiągnąć oczekiwane rezultaty, jeść to co lubisz, zdrowo i smacznie, to wypróbuj Dietę Systemową.

+ 150 przepisów

Ponad 150 zdrowych przepisów z podziałem na kategorie, czas przygotowania i składniki. Przepisy bez cukru, bez glutenu, bez laktozy, a także low carb i pod dietę keto.

Unikalny System

Poprowadzimy Cię krok po kroku w doborze odpowiedniego planu żywieniowego zgodnie z Twoimi potrzebami. Nauczysz się jeść sycąco i pełnowartościowo. Dowiesz się jak wykorzystać IF i zasadę 5:2.

Kursy i ebooki

Wewnątrz platformy znajdziesz kursy i ebooki żywieniowe, dzięki którym nauczysz się dbać o siebie i swój organizm.

Konsultacje

Otrzymasz pomoc w doborze diety i planu, konsultacje z trenerem mentalnym oraz dostęp do zamkniętej grupy motywacyjnej.