Przetestuj platformę przez 7 dni –  SPRAWDŹ OFERTĘ TERAZ!

Światowy dzień wody

Z racji tego że dziś światowy dzień wody, wrzucam trochę informacji związanym z tematem, które znalazłam. Musimy pamiętać, że woda to podstawowy składnik naszego organizmu. Należy ją uzupełniać każdego dnia. Dzięki odpowiedniej ilości nasze komórki są nawilżone i organizm pracuje bez zarzutów.

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego boli Cię głowa?

Może właśnie jesteś odwodniona. Kiedyś bardzo często borykałam się z bólami głowy i nie mogłam znaleźć przyczyny. W rezultacie okazało się, że to braki wody w moim organizmie powodowały te częste bóle głowy. Obecnie piję dziennie 1-1,5 litra wody mineralnej dziennie, plus inne płyny. Picie wody weszło mi w nawyk. I to jest dobry nawyk! Nie mam problemów z bólem głowy, moja skóra jest nawilżona i samopoczucie lepsze. Woda nie ma kalorii, więc nie musisz się jej obawiać, jak jest w przypadku soków. Zawartość cukrów w niektórych napojach czy nawet sokach jest często zbyt wysoka. Nie zapominajmy o wodzie i pijmy ją codziennie!

Powiązane posty

Jak rozłożyć makro na posiłki?

Rozkład makro w diecie określa, jaki procent całkowitej liczby kalorii pochodzi z każdego z grupy makroskładników, czyli węglowodanów, tłuszczy i białka. Zrównoważone spożycie makroskładników jest

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *