Relacja z Targów Fit Expo Poznań

Relacja z targow fit expo poznan
targi fit expo Poznan 2018

Zostałam zaproszona do udziału w Targach Fit Expo Poznań 2018 i udziału w grze fit-expo-garme. Mimo, że Lublina od Poznania dzieli ponad 450 km to chętnie wzięłam udział w targach i przy okazji zwiedziłam piękne miasto. Czy warto było jechać tyle kilometrów?

Oczywiście, że było warto. Uwielbiam takie eventy i jeśli śledzisz mnie od początku to wiesz, że to nie był mój pierwszy udział w fit targach. Lubię przygotowywać relację z takich imprez i dzielić się z Tobą tym co zobaczyłam oraz zachęcić Cię do udziału w kolejnych edycjach. Wszystkie moje poprzednie relacje z wydarzeń znajdziesz w zakładce wydarzenia.

Targi trwały 3 dni, ale zdecydowałam się być na Fit Expo tylko jednego dnia – w sobotę, pozostałe dni wykorzystałam na zwiedzanie pięknego Poznania. Fit Expo Poznań różni się od innych tego typu imprez (FIWE czy Go Active Show) tym że nie ma celebrytów, internetowych gwiazd i dużych zagranicznych koncernów produkujących odżywki białkowe, aminokwasy itp. 

Duża część oferty skierowana była do właścicieli klubów fitness, ale dla indywidualnych jednostek to świetna okazja do przetestowania innowacyjnych maszyn sportowych – rowerków treningowych, orbitreków, power board’a czyli platformy wibracyjnej i wiele wiele innych. Można było również wykonać analizę składu ciała na profesjonalnej maszynie i tam kolejka była największa 🙂

Na Targach zaprezentowała się niejedna sportowa marka odzieżowa, więc było w czym wybierać! Owocowe motywy u marki JUJU ujęły mnie swoją soczystością, dłuższą chwilę spędziłam też na stoisku 2skin i NEBBIA. Ja tych marek nie znałam, więc cieszę się że miałam okazję sprawdzić ich jakość w realu. A Ty znasz te marki?

Czuje jednak niedosyt jeśli chodzi o zdrową żywność, bo tych marek było naprawdę niewiele – cieszę się jednak, że poznałam produkty healthy people i miałam okazję ich spróbować. W swojej ofercie mają wodę kokosową z kolagenem (cudowny izotonik) oraz wiele innych bardzo ciekawych i prozdrowotnych produktów – rzućcie okiem na ich produkty.

Oprócz wystawców, organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje – bieg, treningi fitness, pokazy i fit expo game. Fit Expo Game polegało na wykonaniu zadań przygotowanych przez wystawców.  Dla mnie to był świetny pretekst do zagadania z wystawcami, zapoznania się z ich produktami i po prostu wykonanie zadania, jak np. wspinaczka na ściance wspinaczkowej, która dla mnie była jedną z fajniejszych atrakcji.

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym wydarzeniu. Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłam Ci jak wygląda taka impreza i zachęciłam Cię do udziału w niej, w kolejnym roku.

Daj znać czy w tym roku byłaś już na jakiś Fit Targach, czy dopiero zamierzasz być?

Powiązane posty

Jak być na diecie bez liczenia kalorii?

Dieta to często temat, który wydaje się być obarczony koniecznością liczenia kalorii i rygorystycznego monitorowania spożycia. Jednak istnieją sposoby, które pozwalają skutecznie dbać o swoją

2 odpowiedzi

  1. Też miałam okazję pojechać na te targi, ale pozmieniały mi się plany. Na pewno jest to świetne doświadczenie i okazja do poznania nowych marek, ludzi i wzmocnienia motywacji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *