Fitness trenerki na Instagramie

FitGirl Instagram

Uwielbiam przeglądać piękne Instagramy. Kolorowe zdjęcia i wysportowane dziewczyny to prawdziwa dawka motywacji. Niektóre z nich na swoich Instagramach, oprócz pięknych zdjęć pokazują krótkie filmiki z zestawami ćwiczeń, które możesz uwzględnić w swoim treningu. Zobacz, które dziewczyny warto śledzić na Instagramie.

Jedna z piękniejszych Fit Girl na Instagramie to niewątpliwie Pamela. Jest naprawdę piękna i ma idealną figurę.

www.instagram.com/pamela_rf/

Linnlowes to 27-latka ze Szwecji. Ja nie powiedziałabym, że ma 27 lat, wygląda świetnie! Oprócz Instagrama prowadzi również bloga, na którym dzieli się przepisami oraz zestawami ćwiczeń.

www.instagram.com/linnlowes/

Kolejna Fit Girl to trenerka Fitness Kayla Itsines, wielu z Was chyba nie muszę jej przedstawiać. Jej zestawy treningowe są popularne na całym świecie i nie ma co się dziwić, bo nie jedna z nas chciałaby tak wyglądać.

www.instagram.com/kayla_itsines/

Australijska lekkoatletka, instruktorka jogi – Amanda Bisk. Chciałabym być tak rozciągnięta jak ona. Mega motywacja!

www.instagram.com/amandabisk/

Jedna z moich ulubionych Fit Girl – Alexandra Bring. Jej historia jest warta uwagi. Jeszcze kilka lat temu Alexandra lubiła zjeść śmieciowe jedzenie i dużo imprezowała. Teraz świeci przykładem. Jej wąska talia powala. Na jej Instagramie znajdziecie filmiki z ćwiczeniami, widać że dziewczyna nie boi się ciężarów. Alexandra prowadzi również fajnego blog.

www.instagram.com/alexandrabring/

No nie mogłam pominąć najsławniejszych pośladów Instagrama. Jen Selter znana jest głównie ze swoich pośladów. Rzeczywiście na niektórych zdjęciach wyglądają dosyć karykaturalnie. Figurkę ma świetną, a na jej snapie można zobaczyć, że w rzeczywistości wygląda równie dobrze, co na zdjęciach.

www.instagram.com/jenselter/

I na koniec prawdziwa petarda, Michelle Lewin. Jedna z najsłynniejszych na świecie trenerek fitness, niedawno też zdobyła tytuł miss pośladków w Brazylii. Na jej Instagramie znajdziecie świetne filmiki z zestawami ćwiczeń.

www.instagram.com/michelle_lewin/

Dziewczyny są dla mnie ogromną motywacją do ciągłej pracy nad lepszą sylwetką. Dajcie znać, jeśli znacie jeszcze jakieś fajne Fit Girl z Instagrama.

Zapraszam Was również na mojego Instagrama

Powiązane posty

Jak rozłożyć makro na posiłki?

Rozkład makro w diecie określa, jaki procent całkowitej liczby kalorii pochodzi z każdego z grupy makroskładników, czyli węglowodanów, tłuszczy i białka. Zrównoważone spożycie makroskładników jest

13 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *