Domowe SPA

Taca do lozka
Domowe SPA

W zabieganym świecie trzeba znaleźć chwilę tylko dla siebie. W ciągu całego zabieganego tygodnia nie ma czasu na odpoczynek. Ważne jest utrzymanie równowagi w życiu, trzeba pamiętać o tym, żeby od czasu do czasu się zatrzymać, zregenerować siły i odprężyć swoje ciało. Pomyśl dziś o sobie i przygotuj dla siebie domowe spa. Odżyw swoje ciało domowymi zabiegami – peelingiem, kąpielą i balsamem. Odżyw swoje ciało także od środka!

Domowe SPA

Przygotuj sobie zestaw świeżych owoców, które dostarczą Ci witamin i oczyszczą organizm. Możesz także przygotować owocowo-warzywny koktajl, który da Ci zastrzyk witamin.

Domowe SPA

Moje domowe spa zaczynam od naturalnego peelingu z nasion truskawek.

Domowe SPA

Przygotowanie takie peelingu zajmuje mi chwilkę. Przed nałożeniem go na skórę nasiona truskawek mieszam z olejem kosmetycznym, w moim przypadku był to olejek arganowy (akurat ten był pod ręką). Taki peeling stosuje na całe ciało. Do twarzy używam delikatniejszych peelingów, ale o tym możecie poczytać TUTAJ. Po zpeelingowaniu ciała polecam odprężającą kąpiel z nutką olejku eterycznego. Na koniec balsamuje moje ciało masłem shea i relaksuje zajadając świeże owoce.

Domowe SPA

Zrelaksowana i odprężona mogę wziąć się za odżywianie moich długich włosów, które wymagają dużo uwagi i specjalnego traktowania.

Jeszcze chwila dla duszy i na rozwój osobisty – książka. Pamiętaj, zawsze znajdź chwilę dla siebie.

 ___________________________________________________________

Zobacz więcej wpisów z kategorii uroda oraz najważniejsze wpisy:

Powiązane posty

Jak rozłożyć makro na posiłki?

Rozkład makro w diecie określa, jaki procent całkowitej liczby kalorii pochodzi z każdego z grupy makroskładników, czyli węglowodanów, tłuszczy i białka. Zrównoważone spożycie makroskładników jest

7 odpowiedzi

    1. Moj aparat to Nikon 1 j i mam do tego dwa obiektywy:
      obiektyw zmiennoogniskowy 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5-5,6 i teleobiektyw zmiennoogniskowy 1 NIKKOR VR 30–110 mm f/3,8-5,6.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *