Jak szybko schudnąć?

jak szybko schudnac

Jak szybko schudnąć kiedy – stosowałaś już wszystkie diety, gotowałaś kilka razy dziennie, chodziłaś głodna 24/7, inwestowałaś w drogie suplementy odchudzające i wciąż nie widzisz efektów!! Skoro stosowałaś dietę, jadłaś zdrowe posiłki, nie podjadałaś, starałaś się, to dlaczego efekty się nie pojawiły? Dlaczego innym zawsze idzie szybciej?

Pierwszym krokiem do uzyskania oczekiwanych efektów jest uzyskanie balansu ciała. Kiedy zaczniesz słuchać, co mówi do Ciebie Twoje ciało, zaczniecie wspólnie zdobywać świat. Kiedy zamiast ucinać kolejne kalorie, dodasz mu więcej tych lepszych – on się odwdzięczy większą siłą i mocniejszymi mięśniami. Dieta jest ważna, ale o niebo ważniejsze jest Twoje podejście. Zmiana zaczyna się w głowie.

2 główne przyczyny braku szybkich efektów w postaci gubienia wagi:

 1. Dieta bardzo restrykcyjna⁣⁣ – ciągłe liczenie kalorii, stres, wysoki kortyzol przez cały dzień, jałowe jedzenie, zbyt niska kaloryczność, brak energii. Co więcej! Jeśli podchodzisz zbyt restrykcyjnie do żywienia, to znaczy – nie jesz potraw, które dotychczas lubiłaś⁣⁣, rezygnujesz z wyjść do restauracji⁣⁣, czy nawet ograniczasz wyjścia na imprezy. ⁣⁣⁣⁣To jestem w 99% przekonana, że po kilku tygodniach będzie brakowało Ci Twojego poprzedniego życia. Dieta zacznie Cię nudzić, spadki wagi nie staną się dla Ciebie priorytetem, aż w końcu wrócisz do miejsca z którego zaczęłaś.
 2. Dieta zbyt swobodna⁣⁣⁣⁣. ⁣⁣⁣⁣Jeżeli podchodzisz zbyt luźno do diety, to znaczy – jesz to co chcesz, liczysz kalorie, ale⁣⁣ nie dbasz o ilość białka i tłuszczy w diecie⁣⁣, nie zwracasz uwagi na jakość produktów – to Twoje ciało zaczyna stawać się śmietnikiem. Twoje jelita zaczynają gorzej pracować, masz mniej energii w ciągu dnia, a Twoja skóra, włosy i paznokcie stają się coraz słabsze.⁣⁣⁣⁣

Zasada 80/20

Stosuj zasadę 80/20. Jeżeli 80% Twoich posiłków jest dobrych, to 20% może być gorsze. Niezachowanie jednak tych wytycznych zawsze powoduje spowolnione tempo spalania tłuszczu. ⁣⁣⁣⁣Jeżeli nie wiesz w jaki sposób ustawić swoje odżywianie, byś mogła spalać tłuszcz i cieszyć się z życia dołącz do PROGRAMU ODŻYWIANIE SYSTEMOWE.

Jak szybko schudnąć? Poznaj najprostszą metodę na odchudzanie:

Jestem pewna, że to Cię zaskoczy! Najprostszą metodą na odchudzanie jest PRAWIDŁOWA REGENERACJA. Jeśli regularnie trenujesz i jesteś na niewielkim deficycie kalorycznym szybko powinnaś widzieć efekty w postaci gubienia kilogramów lub zmniejszania obwodów, bez nadmiernego zmęczenia! Jeśli jednak, mimo regularnych, ciężkich treningów i stałego deficytu kalorycznego nie widzisz postępujących efektów, a dodatkowo ciągle jesteś zmęczona i nie masz na nic siły oznacza to, że Twój organizm nie ma odpowiedniej regeneracji!!!

Oznaki prawidłowej regeneracji:

 1. Zasypiasz o podobnej godzinie, dość szybko.
 2. Nie przebudzasz się w nocy.
 3. Budzisz się przed budzikiem lub wraz z budzikiem, wypoczęta.
 4. Nie robisz/ nie potrzebujesz drzemek w ciągu dnia.
jak szybko schudnac, czyli prawidlowa regeneracja, np. kąpiel regenerująca

Jak prawidłowo się regenerować?

 • Wysypiaj się! Jeśli intensywnie trenujesz i dodatkowo dużo pracujesz, Twój organizm potrzebuje nawet do 10 godzin snu dziennie! Zadbaj o prawidłowy sen. Zobacz: jak się wysypiać?
 • Korzystaj z sauny. Sauna wspomaga regenerację organizmu, wzmacnia odporność i pomaga pozbyć się toksyn z organizmu.
 • Stosuj kąpiele regenerujące. Jeśli masz wannę, koniecznie przynajmniej raz w miesiącu rób kąpiel regeneracyjną z solą epsom i olejkami.
 • Korzystaj z masaży. Odprężenie jakie daje masaż leczniczy jest niesamowite! Pomaga usunąć napięcia w ciele i rozluźnić całe ciało.
 • Roluj ciało. Nie możesz pozwolić sobie na masaże? Roluj ciało lub leż na macie z akupresury. Zobacz: Jak rolować ciało?

Powiązane posty

Jak rozłożyć makro na posiłki?

Rozkład makro w diecie określa, jaki procent całkowitej liczby kalorii pochodzi z każdego z grupy makroskładników, czyli węglowodanów, tłuszczy i białka. Zrównoważone spożycie makroskładników jest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *