Kuchenne gadżety na Dzień Matki

sperspnalizowane gadzety kuchenne na dzien matki
Kuchenne gadżety na Dzień Matki

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami, dlatego już dziś podrzucam Wam 5 pomysłów na prezent na Dzień Matki! To wyjątkowe spersonalizowane prezenty dla Mam, które uwielbiają gotować. Zobacz co może sprawić radość Twojej Mamie.

Poprzednio pisałam o 5 spersonalizowanych prezentach DIY na Dzień Matki, które są naprawdę super. Ale nie każdy ma na to czas, talent i ochotę, dlatego też przychodzę z innymi propozycjami. Są to prezenty, które można kupić, ale wyjątkowymi czyni je to, że nie są dostępne na każdym kroku, i przede wszystkim są spersonalizowne.

1. Spersonalizowana deska do krojenia

Wybór jest ogromny, a deski są naprawdę piękne. Ten prezent zachwyci każdą Panią domu. Koszt takiej deski to ok. 40-50 zł. Duży wybór takich desek znajdziecie na DaWanda.

Kuchenne gadżety na Dzień Matki

Źródło: 1,2

2. Spersonalizowany wałek

Innym pomysłem może być grawerowany wałek, ale nie jest to tania sprawa. Taki wałek możecie zamówić na przykład na pakamerze, a jego koszt to 139 zł.

Kuchenne gadżety na Dzień Matki

Źródło: 1

3. Spersonalizowany przepiśnik

Czy są jeszcze Mamy, które notują przepisy? Ten prezent będzie idealny dla Mam, które uwielbiają eksperymentować w kuchni i notować swoje unikalne przepisy w notatniku. Wybór przepiśników jest ogromny, a ceny wahają się w granicach 30-40 zł! Co więcej, jak dobrze poszperasz w internecie możesz znaleźć gotowy przepiśnik do wydrukowania i złożyć go dla Mamy samodzielnie (np. dzięki One Little smile).

Źródło: 1,2,3

4. Spersonalizowane pojemniki na kawę i herbatę

Taki prezent, razem z siostrami zrobiliśmy Mamie rok temu. To był dodatek do całego prezentu. Do środka włożyłyśmy ulubioną kawę Mamy. Koszt takie pojemniczka to ok. 60 zł.

Źródło: 1

5. Spersonalizowany fartuszek lub fartuszek sukienka

Można kupić fartuch kuchenny z wydrukowanym napisem z imieniem Mamy, koszt takiego fartuszka to ok. 80 zł. Fartuszki te nie są wyjątkowo ładne i urocze, dlatego podsuwam Wam lepszy pomysł!

Zamiast kupować zwykły fartuch z podpisem, kup wystrzałowy fartuszek-sukienkę dla swojej Mamy (ok. 80-100 zł) i sama go spersonalizuj lub oddaj do pobliskiej krawcowej, żeby zrobiła to za Ciebie. Możesz też kupić śliczną naszywkę z imieniem swojej Mamy i sama ją przyszyć.

Źródło: 1,2

Jak podobają Ci się moje propozycje? Jaki prezent wybrałaś dla swojej Mamy?

Powiązane posty

Jak być na diecie bez liczenia kalorii?

Dieta to często temat, który wydaje się być obarczony koniecznością liczenia kalorii i rygorystycznego monitorowania spożycia. Jednak istnieją sposoby, które pozwalają skutecznie dbać o swoją

5 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *