Jak zrobić piniatę jednorożca

Pinata jednorozec
jak zrobić piniatę jednorożca

Pomyślałam, że podzielę się z Wami pomysłem na świetny prezent, który możecie wykonać sami. Nie tylko urodzinowy, ale nadający się także na inne okazję. W moim przypadku piniata została wykonana na wieczór panieński mojej siostry. Jak zrobić piniatę jednorożca? Zapraszam na wpis.

Co to jest piniata?

Piniata to ludowy zwyczaj w krajach latynoskich osadzony w tradycji bożonarodzeniowej. Zabawa polega na strąceniu specjalnie przygotowanej kuli wypełnionej przeważnie słodyczami, których uczestnicy starają się zebrać jak najwięcej. Później piniata stała się zwyczajem urodzinowym meksykańskich dzieci. Obecnie „urodzinowa piniata” zdobyła popularność poza kręgiem kultury latynoskiej i coraz częściej pojawia się na przyjęciach urodzinowych w Europie i Ameryce Północnej.

Pełną instrukcję jak zrobić piniatę jednorożca znajdziecie na: —-> LINK DO PINATA

piniata jednorożca
piniata jednorożca wisi

Przygotowanego Jednorożca możecie powiesić w domu, jeśli macie duży salon. W moim przypadku jednorożec zawisł na drzewie.

Z racji tego, że piniata przygotowana była na wieczór panieński wnętrze Jednorożca wypełnione zostało fantami związanymi z okazją.

piniata co do srodka

W internecie można znaleźć przeróżne pomysły, jednak mam nadzieję, że moje wykonanie piniata przypadło Wam do gustu. Dla mnie jednorożec był najlepszym wyborem, a instrukcja do jego wykonania jest bardzo dokładna i jasna (tu).

Zobacz więcej wpisów z kategorii Lifestyle oraz moje drobne DIY:

Powiązane posty

Jak rozłożyć makro na posiłki?

Rozkład makro w diecie określa, jaki procent całkowitej liczby kalorii pochodzi z każdego z grupy makroskładników, czyli węglowodanów, tłuszczy i białka. Zrównoważone spożycie makroskładników jest

5 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *