5 rzeczy na które wydałam fortunę i nie żałuję ani złotówki

rzeczy które zmieniły moje życie

Są rzeczy, na których warto oszczędzać i takie, na których oszczędzanie bardzo się na nas mści w późniejszym czasie. Przygotowałam listę 5 rzeczy, które zmieniły moje życie i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Mogę polecić je z czystym sumieniem, bo niektóre z nich służą mi już kilka lat. Są niezawodne.

Lista 5 rzeczy, które zmieniły moje życie:

1. Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings

wyciskarka wolnoobrotowa kuvings

Ten zakup zmienił moje życie, moje zdrowie i moje nawyki. Dzięki tej wyciskarce poznałam nowe smaki, wprowadziłam do diety więcej surowych warzyw, nawet tych za którymi nigdy nie przepadałam. Więcej o cudownych zaletach mojej wyciskarki – TUTAJ a przepisy na najzdrowsze zielone soki i koktajle TU.

2. Prostownica Steampod

Prostownica Steampod

Prostownicę Loreal Steampod kupiłam w 2015 roku i służy mi do dziś! To nie jest zwykła prostownica parowa, to niezawodny sprzęt fryzjerski. Recenzja prostownicy na blogu.

3. Materac ekologiczny plantpur

materac ekologiczny

Będąc szczera – nie wydałam na niego ani złotówki, bo dostałam go do recenzji. Niemniej jednak uważam, że musi się znaleźć w tym zestawieniu! Ekologiczny materac to najlepsze co możesz dla siebie zrobić. Materac plantpur mogę polecić z czystym sumieniem, bo jest niesamowity i przeniósł mój sen na wyższy level. Recenzje oczywiście znajdziecie na blogu: Zdrowy sen – jak spać, żeby się wyspać?

4. Jasny obiektyw 45 mm

5. Statyw manfrotto

rzeczy, które zmieniły moje życie

Odkąd zmieniłam sprzęt fotograficzny, kupiłam obiektyw, statyw manfrotto oraz blendy mój fotograficzny rozwój nabrał tempa, a zdjęcia weszły na wyższy level. Pojawiły się też propozycje współprac online jak i w lokalnych restauracjach. Co więcej, taki aparat mogę zabrać na każdą wycieczkę, bo jest kompaktowy i lżejszy w porównaniu do lustrzanki. Tak zamykam moją listę 5 rzeczy, które zmieniły moje życie! Daj znać w komentarzu, co dodał/abyś do tej listy.

Powiązane posty

Jak rozłożyć makro na posiłki?

Rozkład makro w diecie określa, jaki procent całkowitej liczby kalorii pochodzi z każdego z grupy makroskładników, czyli węglowodanów, tłuszczy i białka. Zrównoważone spożycie makroskładników jest

3 odpowiedzi

  1. Moja lista sprowadza się chyba do 2 punktów: Piesiur i własne mieszkanie. Tylko nie jestem pewien czy w pierwszym przypadku to pozytywna zmiana 😛

  2. dobra wyciskarka, to jest to! Warto mieć taką w swojej kuchni ? trzeba uważnie patrzeć co się kupuje lub zamawia… Ja swoją musiałam wymienić na nową, zepsuła się po pewnym czasie użytkowania… Jeśli w coś inwestować, to na dłużej ? Pozdrowiam! ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *